wz

Databáze členů


Klan klubu sklerotiků je:

Triumvirát

Prezident - (1. MateS FM)

Ředitel - (2. Mirek Morávka)

Guvernér banky - (27. Alan Riviera Místek)

Koryta
Tiskový mluvčí - (3. Franta Hokej Frýdek)
Min. vnitra - (138. Stanlye Atari Poruba)
Vedoucí obch. střediska - (8. Lumír Místek)
Viceguvernér banky - (26. Evik Riviera)
Ombudsman - (10. Mirda Příbor)

Čestní členové:
Milan Riviéra (007)
Lojza Huštýn Mořkov (009)
Evžen Místek (053)

 

Členové

1.-20.
001. MateS FM \ JN99EQ \
002. Mirek Morávka \ JN99GO \
003. Franta Hokej Frýdek \ JN99EQ \
004. Viktorka Hrušov \ JN99DU \
005. DJ Quick Studénka \ JN99AR \
006. Vlaďka Místek \ JN99EQ \
007. 
008. Lumír Místek \ JN99EQ \
009. 
010. Mirda Příbor \ JN99BP \
011. Chobotnice Poruba \ JN99CU \
012. Pítrs Místek \ JN99EQ \
013. Standa Židlochovice \ JN89HA \
014. Ondra Hrušov \ JN99DU \
015. Pavel Frýdek \ JN99EQ \
016. Martin Bystré \ JN99EQ \
017. Honza Hodoňovice \ JN99EP \
018. Albín Frenštát \ JN99CN \
019. Vilém Výškovice \ JN99CS \
020. Miluška Mořkov \ JN99AM \
021. Pavel Dubina \ JN99DS \Ostrava\
022. Petr Slatiny \ JO70QI \Jičín\
023. Laďa Dlouhá Nový Jičín \ JN99AO \
024. Mirek Poniklá Hostinné \ JO70RQ \Semily\
025. Tina Frenštát \ JN99CN \
026. Erika Místek \ JN99EQ \
027. Alan Riviera Místek \ JN99EQ \
028. Evik Riviera Místek \ JN99EQ \
029. Šerlok Frýdlant v Čechách \ JO70MW \
030. Milan Valmez \ JN89XL \
031. Míša Frýdek \ JN99EQ \
032. Majka Točna Místek \ JN99EQ \
033. Pavel Přehrada Dol. Domaslavice \ JN99FR \
034. Martin Přehrada Dol. Domaslavice \ JN99FR \
035. Josef Skalice \ JN99FP \
036. Rudi Skalice \ JN99FP \
037. Dan Petřvald \ JN99BQ \
038. Čaci Frýdek \ JN99EQ \
039. Orion Poruba \ JN99CT \
040. Venuše Poruba \ JN99CT \
041. Ota Nový Jičín \ JN99AO \
042. Jenda Radvanice \ JN99DT \
043. Anička Frýdek \ JN99EQ \
044. Hela Frenštát \ JN99CN \
045. Soptík Kotěhulky \ JN99EN \Nová Ves u Frýdl. n. Ostr.\
046. Honza Čeladná \ JN99EM \
047. Ruda Oldřichovice \ JN99HP \
048. Jarka Dlouhá N.Jičín \ JN99AO \
049. Pavel Kožlany \ JN69SX \
050. Milan Výškovice \ JN99CS \
051. Vtipálek St. Hamry \ JN99FL \
052. Jarda Starák \ JO80LD \St. Měs. p. Sněžníkem\
053. 
054. Kristinka Místek \ JN99EQ \
055. Richard St. Město \ JN99EQ \
056. Petr Kamion Frýdek-Místek \ JN99EQ \
057. Milan Kozojedy \ JN69SW \
058. George Prostějov \ JN89NL \
059. Letec Uničov \ JN89NS \
060. Karel Háje Vrchlabí \ JO70TU \
061. Pavel Karviná \ JN99GU \
062. Petr2 Vsetín \ JN99AH \
063. Jirka Sosnová u Bruntálu \ JN89TX \
064. Karel Klášterec nad Orlicí \ JO80FC \
065. Boďa Paskov \ JN99DR \
066. Žolík Karviná \ JN99GU \
067. Jirka Čertík Havířov \ JN99FS \
068. Eliška Frýdlant nad Ostravici \ JN99EO \
069. Jarda Dobrá \ JN99FQ \
070. Bary Kopřivnice \ JN99BO \
071. Jarda Lysůvky \ JN99DP \
072. Jerry Nové Město \ JO70OW \
073. Vladimír Stalingrad Ostrava \ JN99EN \
074. Milan Karviná Ráj \ JN99GU \
075. Ruda Baška \ JN99EP \
076. Michal Frýdek \ JN99DT \
077. Jirka Věžičky Poruba \ JN99CT \
078. Alfons Místek \ JN99DQ \
079. Vlastík Šumbark \ JN99FT \
080. Pavel Smrk Havířov \ JN99FS \
081. Josef Andělská Hora \ JO80QB \
082. Eva Nebory \ JN99HQ \
083. Kamila Místek \ JN99EQ \
084. Petr Olešná \ JN99EQ \F-M\
085. Trubec Staříč \ JN99DQ \
086. Soptík Znojmo \ JN88AU \
087. Broněk Pravice u Znojma \ JN88EU \
088. Láďa Ropice \ JN99HQ \
089. Gustav Zábřeh \ JN99CT \
090. Cvrček Budatín \ JN99IF \(SK)
091. Ivo Paskov \ JN99DR \
092. Libor Bohumín \ JN99EV \
093. Jižan Praha \ JO70DB \Řepy\
094. Radar Hrabůvka \ JN99DS \
095. Mirka Pržno \ JN99EO \
096. Jenda Bystřice \ JN99IP \
097. Tomáš Olešná \F-M\ \ JN99ED \
098. Komodor Kopřivnice \ JN99BO \
099. Tichošlápek Dubina \ JN99CT \
100. Jordán Nový Jičín Loučka \ JN89XO \
101. Sluníčko Poruba \ JN99CT \
102. Renek Dubina \ JN99DS \
103. Franta Zubří \ JN99BL \
104. Milan Fifejdy \ JN99DU \Ostrava\
105. Wladek Hortex Třinec \ JN99IP \
106. Martin Zábřeh \ JN99CT \Ostrava\
107. Jenda Skleník Třinec \ JN99IP \
108. Zdeněk zastávka Turnov \ JO70NN \
109. Petra Frýdek \ JN99EQ \
110. Pepa Pilot Hrabůvka \ JN99DS \
111. Mirek STK Rychvald \ JN99EU \
112. Jura Frýdek \ JN99EQ \
113. Bílý Šíp Brno \ JN89GF \Žabovřesky\
114. Milan Allamat Dobříš \ JN79CS \
115. Kolektiv ALLAMAT \ JN79CS \
116. Vlasta Allamat Dobříš \ JN79CS \
117. Jirka Hasičárna Lískovec \ JN99ER \
118. Alois Lískovec \ JN99ER \
119. Midax Opava \ JN99WW \
120. Neptun Dubina \ JN99DS \
121. Méďa Výškovice \ JN99CS \
122. Don Karlos Třinec \ JN99IP \
123. Karel Fifejdy \ JN99DU \Ostrava\
124. Jarda Rakovník \ JO60UC \
125. Karel 3 Brno \ JN89KR \Žabiny\
126. Edward Brenna \ JN99KR \(PL)
127. Luboš Kopřivnice \ JN99BO \
128. Venca Frýdek \ JN99EQ \
129. Milan Pržno \ JN99EO \F-M\
130. Marián Terasa \ JN99FT \Třinec\
131. Martin Trstěnice u Znojma \ JN88CX \
132. Honza Hostěradice u Znojma \ JN88DW \
133. Ondra Hodoňovice \ JN99EP \
134. Květoslav Sviadnov \ JN99DQ \
135. Pavel Podhájí \ JN99CS \Stará Bělá\
136. Maruška Sviadnov \ JN99DQ \
137. Šakal Poruba \ JN99CT \
138. Stanlye Atari Poruba \ JN99CU \
139. Eddie Frýdek \ JN99EQ \
140. Tomáš Kroměříž \ JN89QH \
141. Topas Olomouc \ JN89PO \
142. Jiřina Vítkovice \ JN99DT \
143. Vašek Příbor \ JN99BP \
144. Průzkumník Dubina \ JN99DS \Ostrava\
145. Martin Vítkov \ JN89VS \
146. Karel Vítkov \ JN89VS \
147. Petr Vítkov \ JN89VS \
148. Jacek Rakovník \ JO60UC \
149. Tomáš Petřvald u Nového Jičína \ JN99BQ \
150. Radek Hrabůvka \ JN99DS \
151. Zdenek Vltava Č. Budějovice \ JN78FX \
152. BoBo Vltava Č. Budějovice \ JN78FX \
153. Láďa Žilina \ JN99AN \Nový Jičín\
154. Jarek Ostrava \ JN99DU \
155. Julek Barbora Karviná \ JN99FT \
156. Audion Prostějov \ JN89NL \
157. Ivo Chrášťany u Rakovníka \ JO60TD \
158. Honza Holubov \ JN78DV \Český Krumlov\
159. Neo Petřvald u Karviné \ JN99ET \
160. Petr Trnava u Třebíče \ JN79WG \
161. Medůza Ostrava Přívoz \ JN99DU \
162. Jindřich Závišice \ JN99BP \
163. Milan Dětmarovice \ JN99FU \
164. Vlasík Provodovice \ JN89VK \
165. Kaskadér Martinov \ JN99BU \Ostrava\
166. Václav Místek \ JN99EQ \
167. Michal Komárov u Opavy \ JN89XV \
168. Rubín Studénka \ JN99AR \
169. Míra Střížov u Jihlavy \ JN79UI \
170. Zdeněk Country Hrabůvka \ JN99DS \
171. Rarach Poruba \ JN99CT \Ostrava\
172. Hanka 50 Poruba \ JN99CT \Ostrava\
173. Vašek Tábor \ JN79HK \
174. Milan 110 Čehovice \Prostějov\ JN89OK \
175. Pavel Bohumín \ JN99EV \
176. Brouk Žacléř \ JO70WP \Trutnov\
177. Modrý Puntík Nový Jičín \ JN99AO \
178. Vláďa Petřvald \ JN99ET \u Karviné\
179. Martin Šenov \ JN99ET \Frýdek - Místek\
180. Marťan Poruba \ JN99CU \Ostrava\
181. Franta Blovice \ JN69SN \Plzeň\
182. Venca Chotěšov \ JN69OP \Plzeň\
183. Baron Jindřichův Hradec \ JN79MD \
184. Hopik Kamion Olomouc \ JN89OO \
185. Radar Kasárna \ JN79TE \Jihlava\
186. Helmut Hať \ JN99DW \Opava\
187. Peťa Jívová \ JN89QQ \Olomouc\
188. Rudolf Hrabůvka \ JN99DS \Ostrava\
189. Zbyněk Malé Hoštice \ JN89XW \Opava\
190. Mirek Pivonín \ JN89JV \Šumperk\
191. Franta Kočov \ JN89RW \Bruntál\
192. Jarda Morávka \ JN99GO \FM, Ostrava\
193. Béďa Púchov \ JN99DC \(SK)
194. Milan Kyjov \ JN89NA \
195. Miňo Púchov \ JN99DC \(SK)
196. Murčo Púchov \ JN99DC \(SK)
197. Lukáš Púchov \ JN99DC \(SK)
198. 
199. Božka Havířov \ JN99FS \
200. Eda Kosmos Havířov \ JN99FS \
201. Milan Zábřeh \ JN99CT \Ostrava\
202. Tom Terasa Třinec \ JN99IP \
203. Michal Město \ JO70OW \Nové Město pod Smrkem\
204. Lukáš Stařeč \ JN79VE \Třebíč\